Гігієна порожнини рота

Всім нам хочеться виглядати красиво і привабливо. І, мабуть, на першому місці йде посмішка. Красиві, світлі зуби і здорові ясна - ось результат правильної гігієни порожнини рота.

Задайте собі питання - чи є у Вас кровоточивість ясен під час чищення зубів, жовтий наліт на зубах, неприємний запах з рота? Якщо ви відповісте "так" хоча б на одне з цих питань - Ви потребуєте професійної гігієни порожнини рота.

Вихід є!!!

Професійне зняття зубного каменю ультразвуком, зняття поддесневого зубного каменю, зняття жовтого нальоту на зубах, полірування зубів отбеливающими пастами. І все це без болю і страху. Процедура займає від 30 до 60 хвилин і істотно зменшує ймовірність розвитку карієсу, гінгівіту, пародонтиту та пародонтозу. Зуби стають світлішими і блискучими.

Air flow – професійна чистка зубів

Завдяки сучасним технологіям в області професійного чищення зубів видалення зубних каменів, м'якого зубного і пігментованого нальоту (нальоту курця і ін.) Проводиться швидко і ефективно. Процедура Air flow є однією з найефективніших на сьогоднішній день в професійному чищенню зубів. У процесі зняття зубного нальоту (поверхневих пигментаций з поверхні зубів), зуби стають білішими за рахунок відновлення їх природного кольору, як би отбеливаются. У деяких клініках так і називають процедуру «відбілювання зубів air flow» (відбілювання зубів аеро фло, air відбілювання, відбілювання air flow і ін.), Хоча за своїм механізмом даний метод не є відбілюванням. Апарат Airflow впливає на зубний наліт за допомогою аерозольного струменя високого тиску з використанням харчової соди в якості засобу для чищення речовини. Струмінь аерозолю збиває темний наліт. Зуби очищаються і стають на два тони світліше. Дана процедура пацієнтами сприймається, як безпечне відбілювання зубів. Після проведення такої процедури професійного чищення зубів їх необхідно покрити спеціальним фторсодержащим препаратом для профілактики виникнення тимчасової підвищеної чутливості.

Результат очищення Air FlowПрофесійну гігієну порожнини рота необхідно проводити не тільки з метою поліпшення кольору зубів, але в основному як потужний фактор профілактики карієсу і захворювань пародонту не рідше 2-х разів на рік. Також чистка зубів рекомендована перед процедурою лікування зубів тому під зубним нальотом починає інтенсивно утворюватися каріозна порожнина і професійна чистка зубів відкриє справжній колір Ваших зубів, що важливо в постановці пломб, і виборі кольору перед протезуванням зубів, і т.д. Після чищення зубів апаратом Air-Flow Ви отримаєте справжній колір Ваших зубів.

Air-flow інтенсивно користуються до постановки брекетів і дуже ефективно при чищенні зубів з брекетами. Зубний наліт навколо брекетів накопичується дуже легко і швидко і відомо, що при носінні брекетів, чистити зуби зубною щіткою важко. У таких випадках методика Air-flow дозволяє дуже легко очистити поверхні зубів від нальоту.
Гігієна порожнини рота. Зняття зубного каменю, видалення нальоту, чистка зубів Air flow

 

Найважливішим елементом комплексного лікування захворювань порожнини рота є професійна гігієна порожнини рота (більш звичні поняття: «Зняття зубних відкладень», «Зняття зубного нальоту», «Видалення каменя зубів»). Професійна гігієна порожнини рота є обов'язковим заходом при проведенні лікувальних процедур стоматологом. Але сьогодні процедури гігієни стали в чомусь приємними і полюбилися багатьма пацієнтами. Суть професійної гігієни зводиться до очищення зубів від зубних відкладень над і під яснами, видалення м'якого нальоту, зняття темного нальоту і полірування зубів.

У професійного стоматолога, яка турбується про здоров'я зубів своїх пацієнтів, завжди є безліч інструментів для професійної гігієни. Тільки відповідна технологічна основа робить можливим виконання якісних маніпуляцій, спрямованих на максимальний результат.