Імплантація зубів

З власного досвіду, можу зробити висновок, що питання зубної імплантації набирає популярність. Запити на імплантацію «молодіють». В 20 років може статися, що зуб пацієнта вже не піддається лікуванню, а в 60 –  не буде що саме лікувати. Сучасним та оптимальним вибором вирішення стоматологічної проблеми втрати зуба – є імплантація. Імплант може слугувати понад 10 років без болю, карієсу, зміни кольору за умов профілактики і щорічного огляду.

Я пропоную всього п’ять кроків до отримання нового зуба шляхом імплантації:

  • 1 крок – відвідування безкоштовної консультації для діагностики можливостей і варіантів імплантації. Я розповім чи необхідно саме Вам вдаватися до імплантації, які варіанти Вам підійдуть, враховуючи дані огляду і комп’ютерної томографії обох щелеп, розглянемо процес імплантації, строки, обговоримо очікуваний результаті і проведемо розрахунок вартості: від економного до преміум, в залежності від обраних матеріалів. На якість самої імплантації, це ніяким чином не впливає.
  • 2 крок – операція з імплантації. Процес триватиме не довше ніж звичайний візит до стоматолога – до однієї години. В цей час я виконаю встановлення імпланта на його постійне місце. Важливим є той факт, що я працюю в стерильному операційному блоці, яке призначене виключно для таких операцій, де не повинно проводитись свердління каріозних зубів, що, як результат, набагато зменшує ризики ускладнень при імплантації. Установка імпланта безболісна, так як проводить під місцевою анестезією. Можливий варіант установки імпланта одразу після видалення проблемного зуба, це достатньо зручно і скорочує час отримання кінцевого результату, зменшує стрес пацієнтів, у зв’язку з проведенням двох маніпуляцій видалення і імплантації, зберігає високий рівень кістки.

Вартість 2-го кроку: від 300 у.о. економний варіант, враховуючи вартість самого імпланта і операції ( ціна указана в умовних одиницях, так як закупівля імпортних матеріалів відбувається за курсом обміну валют)

імплант зубу на ренгені імплант зубу на макеті

  • 3 крок – установка формувача ясен. Його можливо встановити разом з імплантом під час 2-го кроку або ж через деякий час (в середньому 3 місяці) після приживлення імпланта, коли він міцно обріс кістковою тканиною в щелепі. Одразу, або через 3 місяці, залежить від стану навколишніх тканин, способу життя і здоров’я пацієнта. Формувач ясен підготує місце під майбутню коронку.

Вартість 3-го кроку: від 55 у.о. економний варіант.

  • 4 крок – отримання відбитків для протезування. Через 10-14 днів після встановлення формувача при 2-х етапній імплантації, отримуємо зліпки щелепи для моделювання коронок. У цей час запускається процес створення естетичного вигляду майбутнього зуба чи зубів, адже на один імплант можливо встановити 2 коронки.

Вартість 4-го кроку: 30 у.о.

  • 5 крок – встановлення коронки. Я рекомендую виключно коронки з оксиду цирконію і ось чому. З часом коронки більш бюджетного варіанту (металокерамічні) призводять до рецесії ясен, через контакт тканин з металом. Окрім того, поверхня металокерамічної коронки більш пориста, а її виготовлення не дозволяє створити більш природній аналог живого зуба.

Вартість 5-го кроку: від 300 у.о. економний варіант, враховуючи вартість індивідуального абатмента (спеціальна основа для коронки на імплант), власне самої коронки і роботи з її встановлення.

коронка на імпланті інстумент для імплантації

Як можна помітити, володіти усією сумою при первинному візиті не обов’язково, вона поетапна і в середньому ціна імплантації зуба – близько 228 у.о./міс. за надійний, якісний корейський імплант не бюджетного класу.

Запис на безкоштовну консультацію до мене в клініку Z Dent за номером 067 300-65-82 чи через адміністратора 050 833-05-03.