Консультація стоматолога

Початковим етапом лікування в нашій клініці є первинна консультація. На консультації лікар-стоматолог обстежить пацієнта, проводить діагностику і складає план лікування.


Постановка діагнозу, складання плану лікування, його узгодження з пацієнтом по термінах і вартості проводиться на основі отриманих даних діагностики.

На консультації, при використанні сучасних метотодов діагностики вчасно можуть бути виявлені захворювання зубів і пародонту. Наприклад: "прихований" карієс контактних поверхонь, хронічний періодонтит і пародонтит, дисфункція СНЩС, зниження висоти прикусу. Будуть знайдені причини утворення клиновидних дефектів і підвищеної стертості зубів.

Якщо є необхідність в протезуванні зубів, ми розповімо Вам про варіанти, яких може бути кілька, проведемо калькуляцію кожного, розповімо про недоліки і переваги, обговоримо матеріали і методи, недоліки і їх переваги. При цьому, Ви не залишитеся на роздоріжжі - з усього різноманіття варіантів визначимо оптимальний.

При необхідності, лікар-стоматолог розповість, як правильно чистити зуби і рекомендує засоби для догляду за порожниною рота.