Металокераміка зубів. Коронки металокерамічні

Найпопулярнішим видом зубного протезування в Києві на сьогоднішній день, є металокераміка.

Металокераміка повністю відновлює форму, функцію і зовнішній вигляд пошкодженого або відсутнього зуба. Новий металлокеріміческій зуб не буде зовні відрізнятися від природного і не заподіє ніякого дискомфорту.

Коронки з металокераміки мають ряд унікальнх властивостей і характеристик:

  1. Металокераміка не викликає алергії, тому що керамічна маса, що покриває металевий каркас зуба, повністю біологічно сумісна з сусідніми тканинами
  2. Металокерамічна коронка, виготовлена ​​хорошим зубним техніком здатна повторити природний вигляд, колір і форму природних зубів. Естетичні властивості (зовнішній вигляд) зберігаються весь період експлуатації (від 5 до 15 років).
  3. Міцність і довговічність. Металокераміка здатна витримувати дуже великі навантаження без утворення відколів, розтріскування і інших пошкоджень.
  4. Гігієнічність: коронка стійка до негативного впливу бактерій і мікроорганізмів навіть більшою мірою, ніж натуральні здорові зуби.
  5. Металокерамічні коронки більш довговічні, ніж інші зубні коронки.

Крім того до переваг металокераміки можна віднести простоту виготовлення коронок, відносно невисоку ціну на зуби (в порівнянні з безметаловими видами незнімних протезів).

Одним словом, правильно виготовлені коронки з металокераміки мають краще співвідношення ціна-якість-довговічність.

Незважаючи на всі переваги металокераміки, незабаром лідируючі місця займуть цільнокерамічні зубні протези на основі оксиду цирконію і оксиду алюмінію, що прийшли на зміну металокерамічному протезування зубів.

У нашій стоматології можна виготовити і встановити коронки з цільнокерамічних конструкцій (оксид цирконію, оксид алюмінію).