Протезування зубів

Протезування зубів - один з найбільш поширених методів поповнення цілісності зубного ряду. У нашій клініці протезування зубів проводиться тільки самими перевіреними, надійними та ефективними методами.

  • Поодинокі зубні коронки: з цирконію, суцільнокерамічні коронки, металокерамічні
  • Поодинокі коронки з консоллю
  • Протезування на імплантах
  • Мостовидні протези
  • Мікропротези (вкладки, вініри Е.max Press, накладки)
  • Повне знімне протезування: пластмасові, нейлонові (valplast)
  • Частково знімне протезування: пластмасові або нейлонові з гачками, бюгельні з гачками або з атачмент
  • Усунення зубо-щелепних деформацій

Різні види зубних протезів мають різні показання до застосування - від косметичної реставрації і відновлення частини окремого зуба до повного заміщення відсутнього зубного ряду.

Існують знімні і незнімні зубні протези.

Знімні протези діляться на повні знімні і частково знімні. До повних знімних відносяться протези, які складаються з пластмасової основи і штучних зубів. Їх застосовують при повній відсутності зубів на щелепі.

Сучасні технології дозволяють виготовляти часткові знімні конструкції зубних протезів з легких і міцних матеріалів, які зберігають високу естетичність і виключно комфортні для пацієнтів. часткові знімні протези можна не видаляти з ротової порожнини на ніч, єдине, для чого їх необхідно видаляти з ротової порожнини - для проведення гігієнічної чистки.

При повній відсутності зубів попонується система протезування "all-on-4". Сутність даного способу основується на імплантації. Коли у щелепу встановлюється 4 імпланти, на які кріпиться протез на постійну основу або знімний.

протез під імпланти4 імплантивстановлений протез на імплантах

До часткових знімних протезів відносять бюгельні протези на Кламер (гачках) і на аттачменті (замках), а також протези з пластмасовим базисом. Їх використовують в разі відсутності деяких груп зубів. Вони зручні при носінні і до них легко звикнути.

Найбільш зручними є бюгельні протези і ацеталові протези, їх основу становить металевий каркас або каркас з ацеталу відповідно, який надає міцність протезу і одночасно дозволяє зменшити кордони базису протеза для збереження температурної, тактильної і смакової чутливості та чіткості дикції, простіше кажучи його менше в роті і до нього легше звикнути.

Бюгельний протез  замковий бюгельний протез 

Сучасні знімні зубні протези міцні, зручні і естетичні. Вони безпечні і підходять людям будь-якого віку. Вони виготовляються з урахуванням індивідуальних особливостей щелеп людини.

До незнімних протезів відносяться поодинокі коронки, коронки на імплантах, мостоподібні протези, вініри (керамічні накладки) і керамічні вкладки.

Коронки бувають металеві, пластмасові, cуцільнокерамічні (безметалова кераміка), металокераміка (коронки металокераміка), а також коронки на основі оксиду цирконію. Особливу естетику мають безметалеві керамічні коронки на основі цирконію - вони повністю повторюють природну форму і колір зуба, так як каркас на основі оксиду цирконію пропускає світло і коронки виглядають як живі, природні зуби.

зуби до встановлення цирконієвих коронок безметалеві керамічні коронки на основі цирконію

Найбільшою популярністю користуються металокерамічні коронки, оскільки вони особливо міцні, естетичні і в той же час доступні за вартістю. Їх застосовують в разі сильного руйнування і неможливості відновлення анатомічної форми зуба.

Мостовидні протези використовуються при відсутності одного або декількох зубів. Вони повністю заміщають відсутні зуби і повторюють їх форму і колір, а також дозволяють відновити жувальну функцію щелеп.

Вініри - це керамічні накладки на зуби, що вимагають мінімальної обробки зуба з максимальним збереженням здорових тканин зубів. При цьому вініри дозволяють усунути зовнішні деффекти, надати зубам красиву форму, колір і природність. Вініри як вид протезування застосовуються при реставрації зубів. Порцелянові вініри не шкодять зубу, а лише покращують його естетичні властивості. Детальніше про застосування вінірів в протезуванні зубів.

Зубні протези будуть служити Вам довго і при цьому ніхто з оточуючих навіть не зрозуміє, що це не Ваші рідні зуби.

Професійно надам вам консультацію з протезування, оскільки маю досвід більше 15 років у цій сфері і безліч розв'язаних проблем з відсутністю зубів у пацієнтів.