Реставрація зубів

Реставрація підрозділяється на: пломбування зуба, власне реставрацію і художню реставрацію зубів.

Пломбування зуба - це заповнення дефекту в коронці.

Реставрація зуба - це відновлення великого обсягу зуба з відтворенням його архітектури.

Художня реставрація зуба - це естетичне відновлення зубних тканин.

Естетична реставрація зубів заснована на відтворенні природної форми зубів, їх колірної структури, прозорості та інших оптичних і фізичних властивостей.

Тобто матеріали, що використовуються при естетичній реставрації зубів, дозволяють не тільки відтворювати форму частково втрачених зубів, але і змінювати колір, фасон і положення наявних, коригуючи і приховуючи дефекти зубного ряду.

При цьому зуби, як правило, залишаються живими, зберігаючи свою природну структуру і властивості, продовжуючи брати участь в обмінних процесах в порожнині рота.

Одним з найпопулярніших способів відновлення зубів є вініри - тонкі прозорі керамічні пластинки, які виготовляються індивідуально в кожному випадку, після чого приклеюються на поверхню зубів, тим самим роблячи їх естетичний вигляд бездоганним.

Досвідчений стоматолог проведе естетичну реставрацію зубів із застосуванням високоякісних матеріалів за найсучаснішими технологіями. Завдяки цьому процедура реставрації зуба стає швидкою і безболісною.

Сучасні технології реставраційної стоматології надають досить широкий вибір способів усунення недоліків або лікування. Ви можете вибрати саме той, який підійде Вам індивідуально.

Найчастіше реставрацію застосовують:

  • для корекції форми, розміру зубів, в тому числі при неправильному положенні їх в зубному ряду;
  • для усунення проміжків між зубами;
  • для відновлення форми і кольору зруйнованих зубів;
  • для відновлення відколів зубів - в результаті травми;
  • для відновлення ріжучих країв, горбів зубів - при підвищеній стираності.Реставрація зубів в Києві. Художня реставрація зубів, пломбування та нарощування зуба

 

Реставрувати можна не тільки передні зуби, а й будь-які інші.

Реставрація має на увазі мінімальний вплив на здорові тканини зуба, тобто збереження їх повного обсягу.

Завжди необхідна попередня оцінка конкретної ситуації, тому що не в кожної з них реставрація є найкращим вирішенням проблеми.