Терапевтична стоматологія. Лікування зубів. Лікування карієсу, пульпіту, періодонтиту

Безболісне лікування зубів - це реальність нашого часу. Лікувати зуб без болю це те, на що сподіваються багато пацієнтів. Лікування зубів включає в себе:

  • лікування карієсу;
  • лікування пульпіту;
  • лікування періодонтиту;
  • лікування кісти зуба;
  • лікування хронічного періодонтиту в стадії загострення;
  • видалення старих пломб і пломбування зубів;
  • видалення зубів, в тому числі складне;
  • знеболення.

Лікування зубів без болю

Тепер можна не бояться візиту до стоматолога, застосування сучасних анестетиків дозволяє проводити всі процедури абсолютно безболісно. Ви нічого не будете відчувати під час прийому, все що від вас вимагається - це сидіти з відкритим ротом і отримувати задоволення від візиту.

- лікування і профілактика карієсу

Карієс - це найбільш поширене захворювання зубів яке зустрічається практично у кожної людини, мікроорганізми проникають в тканини зуба і руйнують його. Карієс - це дірка в зубі куди забивається їжа під час її вживання, що доставляє певний дискомфорт, а іноді зуб навіть може боліти. Карієс буває гострий (це коли зуб пару секунд болить після солодкого або холодного) і хронічний карієс (коли зуб не болить але там завжди знаходяться залишки їжі). Ще карієс поділяють в залежності від глибини ураження тканин зуба, він може бути тільки на поверхні емалі або ж зачіпати майже всі тканини зуба і знаходиться близько нерва зуба.

Лікування карієсу полягає в тому, що видаляють всі каріозні тканини зуба, а потім в зуб ставлять лікувальну прокладку і пломбу. В даний час лікування карієсу це абсолютно безболісна процедура.

- лікування пульпіту (видалення нерва з зуба і пломбування кореневих каналів)

Якщо зуб не лікувати, то мікроорганізми продовжують руйнувати зуб зсередини і доходять до нерва - починається пульпіт (запалення нерва). При пульпіті зуб може хворіти вже навіть сам по собі, біль від холодного триває кілька хвилин або довше.

- лікування періодонтитів (лікування кісткової тканини навколо верхівок коренів за допомогою Са)

Якщо і далі не звертати увагу на біль в зубі і рятуватися знеболюючими таблетками, то мікроорганізми через канал в корені зуба проникають в кістку, де теж починається запалення, яке часто призводить до видалення зуба.

У нашій стоматології Ви можете провести лікування карієсу зубів, лікування кісти зуба, лікування гранульоми зубів, лікування зубів від пародонтозу або поставити пломбу. Наявність тонкої діагностичної апаратури дозволяє поставити точно діагноз і здійснювати контроль за лікуванням.

Часто пацієнт звертається до стоматолога в момент, коли зуб сильно вражений карієсом або навіть практично зруйнований, його потрібно або покривати коронкою, або видаляти, і потім необхідно протезування зубів. Але ж цього можна благополучно уникнути: зберегти зуб і що досить важливо заощадити час і гроші.

Щоб уникнути проблем із зубами, потрібно при перших неприємних відчуттях в зубах звернутися до фахівця, а краще відвідувати лікаря-стоматолога раз на півроку.

Для лікування зубів і карієсу використовуються найсучасніші матеріали і технології. Забломбований зуб НЕ буде відрізняться від інших за формою і кольором і послужить довгі роки.
Лікування зубів в Києві. Терапевтична стоматологія лікування карієсу, пульпіту, періодонтиту

 

Відкладати відвідування стоматолога для лікування зубів не має сенсу, незначні зміни можуть бути скоректовані за одне відвідування, в той час як затягування часу може привести до процесів руйнування емалі зуба і утворення глибокого карієсу і найрадикальніших заходів в стоматології - видалення зуба. Але навіть якщо Ви вважаєте, що Ваш випадок найскладніший і запущений, то найсучасніші методи лікування зубів в нашій стоматології допоможуть вирішити цю проблему. Ми вилікуємо будь-яку відому хворобу зубів, таку як карієс, пульпіт, періодонтит, дефекти емалі, і їх ускладнення. У роботі застосовуються сучасні матеріали для зубних пломб, і ефективні методи знеболювання в стоматології, що дозволяють легко і безболісно проводити найскладніші процедури.