Вініри. Люмініри. Реставрація та виправлення дефектів зубів вінірами

Завдяки сучасним методам реставрації зубів, виправляти дефекти емалі зуба можна за допомогою вінірів. Вінір - це тонка облицювальна пластинка товщиною 0,5-0,7 мм, що покриває передню поверхню зуба, тим самим удосконалюючи форму зуба покращуючи його косметичний вигляд. Установка вінірів, практично безпечна і не має протипоказань тому багато хто використовує цю систему поліпшення зубів. Вініри, в основному встановлюють у випадках різних дефектів зубів, а саме: пожовтіння, потемніння, втрата частини зуба і т.п.

Вініри можуть бути порцеляновими і керамічними, ці матеріали дозволяють надати зубам природний вигляд і досить міцні і зносостійкі. Вінір приклеюють до зуба, попередньо підготувавши його поверхню спеціальним клеєм.

Показаннями до використання вінірів можуть бути:

1. Відновити вроджені та набуті дефекти емалі зубів.

- флюорозні плями
- тетрациклінові зуби
- зуби, потемнілі в результаті травми або лікування кореневих каналів старими методами.

2. Виправити утворені на зубах відколи.

3. Виправити неправильну форму зуба.

4. Відновити встановлені пломби.

5. Виправити наявність між зубами проміжків (діастема, трема).

6. Відновлення передніх зубів при паталогічній стертості (підвищене стирання) зубів (стертість).

Види виниров:

Неповний винир - це порцелянова пластинка, яка встановлюється на видиму частину зуба для поліпшення зовнішнього вигляду зубів.

Повний винир - це фарфоровий ковпачок, який встановлюється на зуби для захисту від руйнування. Вони, як і неповні, покращують зовнішній вигляд зуба.

сразу после фиксации виниров  сразу после фиксации виниров  сразу после фиксации виниров  сразу после фиксации виниров  сразу после фиксации виниров  сразу после фиксации виниров  сразу после фиксации виниров  нижние виниры сразу после фиксации  нижние виниры сразу после фиксации  до обработки  до обработки  сразу после фиксации виниров  сразу после фиксации виниров  сразу после фиксации виниров на нижней челюсти  верхняя челюсть через неделю после фикации виниров, нижняя челюсть сразу после фиксации  цвет зубов bleach  самый светлый цвет зубов bleach  виниры  до обработки  виниры после фиксации  множественный пришеечный кариес  после фиксации виниров  

 

Люмініри

Люмініри відрізняються від виниров тим, що для їх виготовлення зуб НЕ сточується. Відбувається адгезивне приклеювання найтоншої пластинки з кераміки на поверхню зуба. Люмініри частіше застосовуються для зміни кольору зубів, за допомогою яких і створюється славетна «Голлівудська усмішка».
Вініри, люмініри. Реставрація зубів вінірами в Києві. Керамічні порцелянові вініри голівудська посмішка

 

Процедура установки вінірів відносно проста, але тривала в часі. Перше, що необхідно - консультація у стоматолога. Якщо стоматолог визначить установку виниров найоптимальнішим шляхом надання зубам красивого виду - тоді можна приступати до справи.